Zmagania panów w dzisiejszym wieku

Mówi się, że dwóch na sześciu mężczyzn ma problemy z erekcją. Zaburzenia erekcji to jedna z przypadłości, o których krępujemy się mówić, a często ignorujemy ją. Nieleczona może skutkować powikłaniami i trwałymi problememi ze wzwodem.

Jak leczyć problem?
Zdecydowaie idealnym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza specjalisty, który szczegółowo nas zbada i poszuka przyczyn problemu. Zwykle jest to stres, niewłaściwy tryb życia, używki czy brak ruchu. Powodów może być wiele od genetycznych po środowiskowe. Dlatego też wizyta u lekarza jest niezwykle ważna. Doktor zaleci nam odpowiedni leki oraz przeprowadzi przez proces leczenia.

Nie udam się do lekarza- To zbyt krępujące
Często dzieję się tak, że, albo nie mamy sposobności wizyty u lekarza, albo nie ma w pobliżu właściwego, ale zwykle po prostu się wstydzimy. Przed podjęciem decyzji o samodzielnym leczeniu najpierw przeanalizujmy czy te dysfunkcje pojawiły się nagle, czy mógł na to mieć wpływ tryb naszego życia oraz co spożywamy. Dopiero wówczas możemy ruszyć po wsparcie do apteki. Jest wiele środków możliwych do kupienia bez recepty wspomagających zaburzenia wzwodu. Dziś najsłynniejszym lekiem bez recepty jest Cialis. Niedrogi lek mający za zadanie rozszerzyć naczynia krwionośne, a co za tym idzie zwiększyć dopływ krwi do członka. Jest to jeden z leków bezpiecznych, produkowanych pod nadzorem wielu lekarzy. Jeżeli wybierzemy leczenie bez udziały specjalisty lekami bez recepty, ten jest najodpowiedniejszy. Pudełka zawierają od dwóch pastylek. Lek pracuje na zasadzie rozszerzenia naczynek krwionośnych i zwiększenia dopływu krwi do prącia. Jednak nie powoduje wzwodu „na życzenie” i potrzebuje stymulacji seksualnej. Samo zastosowanie jest banalne. Poleca się zażywanie jednej tabletki przed stosunkiem. Należy mieć na uwadzę, że nie jest to lek, który działa na wszystkich. Działa jedynie przy autentycznych zmaganiach z erekcja, więc zdrowi faceci pragnący zażyć lek w celu podniesienia, jakości swojego życia seksualnego będą zawiedzeni. Pamiętajmy jednak, że jest to preparat medyczny i należy go zażywać z rozsądkiem.